Як активувати карту розстрочки «Совість»

596

За допомогою карти розстрочки Совість покупці можуть зЕкшн снювати великі покупки навіть тоді, коли особистих коштів недостатньо для повної оплати. Картка Совість надає унікальну можливість розплачуватися в магазинах без стягнення будь-яких відсотків протягом тривалого терміну. Слід розібратися в правилах використання та поповнення даного пластику, а також дізнатися, як активувати карту Совість і почати нею користуватися.

Основні правила оплати карткою Совість

На відміну від звичайної кредитки, Совість відноситься до банківських продуктів, що дозволяє користуватися розстроченням платежу протягом досить тривалого часу.

Щоб використання позикових коштів було приємним і зручним, необхідно заздалегідь вивчити правила дії картки:

 • Оплачують будь-який товар, який пропонують численні партнери банку-емітента.
 • Доступна безготівкова оплата послуг, що надаються організаціями, тісно співпрацюють з банком Ківі.
 • Уникнути нарахування відсотків дозволить чітке дотримання графіка поповнення балансу.
 • Платежі вносяться щомісяця на регулярній основі, в розмірі, розраховує з урахуванням оплат за минулий місяць.
 • Користуватися розстрочкою по картці Совість досить просто, головне – дотримуватися ліміт і своєчасно погашати позичені у банку суми, поповнюючи рахунок будь-яким зручним способом.

  Використання і поповнення

  Можливості по розрахунках карткою Совість практично безмежні, адже в партнерську мережу входять десятки тисяч точок роздрібного продажу, інтернет-майданчиків, найбільших компаній транспортної, медичної, туристичної, автомобільної, паливної галузях.

  Не менш широкий список магазинів, де можна придбати продукти харчування, товари для дітей, ліки і т. д. Єдине обмеження – географія використання пластику. Спочатку випущена для столичного регіону, карта дозволяє користуватися розстроченням в найбільших мегаполісах країни. У планах банку-емітента розширення географії і збільшення числа користувачів.

  Особливістю картки є абсолютна безплатність наданої розстрочки. Це стало можливим, завдяки наданій партнерами банку знижку, що дозволяє оплачувати покупки без справляння додаткових відсотків з клієнтів.

  Потрапивши в скрутне фінансове становище, власник картки зможе вирішити тимчасові матеріальні труднощі, оптимально використовуючи розстрочку від банку Ківі, що досягає в окремих випадках 1 року. Стандартні пропозиції партнерів, як правило, надають менший період розстрочки – на 1-2 місяці, однак навіть такий період дозволить вирішувати фінансові проблеми без особливого збитку якості життя своєї родини.

  Як і будь-який продукт із залученням банківських коштів, по карті Совість банк встановлює певний ліміт, досягає 200 тисяч рублів, проте точна сума ліміту буде визначена індивідуально після розгляду заявки на випуск.

  Існує маса способів поповнити картку Совість. На вибір клієнта Ківі-банку пропонуються такі варіанти, як поповнити картку:

  • на сайті карти Совість (за № картки, телефоном з безготівковим списанням з дебетового пластику) з максимальним лімітом одноразового поповнення не більше 75 тисяч рублів;
  • через електронний гаманець Ківі.

  Крім того, без комісії внести кошти на картковий рахунок можна:

  • у салонах роздробу Зв’язковий;
  • в точках продажу “Евросети”;
  • через офіси платіжної системи CONTACT;
  • в платіжних терміналах МобилЭлемент, Qiwi.

  Як активувати і використовувати

  Особливістю банку Qiwi є відсутність офісів і представництв, де можна було б отримати стандартну кредитку. Взаємодія з банком зЕкшн снюється дистанційно, а для отримання нікуди спеціально ходити не потрібно – досить вказати в заявці на випуск картки спосіб отримання, вказавши зручний адресу за місцем проживання або роботи.

  В цілях безпеки карту доставляють в неактивному вигляді. Потрібно пройти додаткову процедуру активації після отримання, щоб почати використовувати переваги кредиту від Qiwi-банку. Детальна інструкція, як активувати картку, буде міститися в СМС-повідомлення від банку.

  Активація зЕкшн снюється єдиним способом:

 • На номер 5125 відправляється повідомлення з номером одержаної картки. Також допускається відправка СМС на номер 8 903 797 60 01.
 • ПІН-код приходить у відповідному СМС. Дана комбінація цифр буде постійним паролем для авторизації.
 • Карта стає активною при зЕкшн сненні з її допомогою першої безготівкової оплати.
 • Щоб користуватися всіма перевагами інтернет-банкінгу, отримують доступ до особистого кабінету клієнта банку. Завдяки використанню особового онлайн-кабінету тримач пластика через інтернет отримує повний доступ до інформації про картку та операції з нею, майбутні платежі і баланс рахунку.

  Точне дотримання графіка оплати зробить банківський продукт Совість незамінним помічником під час шопінгу, дозволяючи не обмежувати себе у витратах, навіть якщо власних коштів не вистачає. Якщо перший ліміт, виділений банком, не відповідає очікуванням клієнта, активне використання кредитки і регулярне поповнення рахунку дадуть банку підстави переглянути ліміт у бік збільшення.