Як і де поповнити картку Тінькофф Банку

684

Поповнення дебетових і кредитних карт Тінькофф без комісії зЕкшн снюється приблизно за тією ж схемою, за якою проводиться переказ готівкових грошей на картки інших банків країни – Ощадбанку, ВТБ, Райффайзенбанку і т. д. Можна сказати, що жоден банк у цьому плані не виділяється на тлі інших. Однак у випадку з банком Tinkoff треба враховувати одну важливу особливість. Справа в тому, що займає центральне місце в даній темі банк відмовився від власної мережі банкоматів. Так, банкоматів у банку Тінькофф тепер немає. Спочатку організація просувала політику введення фірмової мережі банкоматів. Але дуже скоро стало ясно, що можна організовувати фінансові потоки через інші канали, не витрачаючи гроші на установку банкоматів.

Можливо, пояснюється така ситуація тим, що Tinkoff почав свою діяльність відносно недавно – у 2006 році, коли Росія нарешті зробила перший великий крок у цифрову епоху інтернету. Саме тоді з’явився «ВКонтакте», банки почали обзаводитися власними сайтами, на російському інтернет-просторі виникли електронні платіжні системи. У більш старих банків, які починали свою роботу в 90-е і раніше, просто не було вибору – банкомати доводилося встановлювати, оскільки єдиною альтернативою була робота офісів банку, які не могли впоратися з навантаженням.

Варіанти перекидання коштів на «пластик»

Тепер же гроші можна переказувати на рахунки в електронному вигляді через банківські сайти та платіжні системи загальноросійського та міжнародного рівня. Крім того, кількість банкоматів як фізичних, технічних одиниць і так вже достатньо велика. В кожному супермаркеті сьогодні коштує не менше 3 банкоматів. Тому адміністрація банку Тінькофф пішла по шляху партнерства та інтернет-банкінгу. Тільки так тепер і можна зЕкшн снювати перекази на рахунки і прив’язані до них банківські картки клієнтам банку Тінькофф. Поповнення Тінькофф-карт сьогодні можна зробити чотирма основними способами:

  • Через цей банк.
  • Через систему фінансових партнерів банку.
  • Банківським переказом.
  • Через інтернет за допомогою різноманітних платіжних систем.
  • Причому гроші можна перевести по самим різним формам:

    • з одного банківської карти на іншу;
    • внести готівку, які потім прийдуть на рахунок банківської карти;
    • організувати переклад електронних грошей на будь-яку з банківських карт.

    Зрозуміло, завжди в першу чергу цікавий варіант, коли мають місце платежі на дебетові та кредитні картки Тінькофф без комісії. Якщо клієнт вирішує поповнити Тінькофф-карту через сторонній банк, завжди слід уточнювати, чи є даний банк партнером Тінькофф. Оскільки банки, які не співпрацюють з Тінькофф, можуть стягувати комісію за переказ грошей. Скільки відсотків доведеться заплатити – вирішує сама фінансова організація. Зате банки-партнери комісії за внесок не беруть, а клієнту на рахунок його карти навіть додатково може прийти 1% від суми переказу.

    Стаття в тему: як оплатити Тінькофф кредит без комісії

    Таку функцію Тінькофф підтримує для того, щоб компенсувати можливі комісійні витрати за переказ грошей. Свій грошовий внесок клієнта можна перекидати з однієї карти на іншу. Причому це можуть бути як різні карти Тінькофф, так і картки, в яких одна відноситься до іншого банку (наприклад, Ощадбанк). ЗЕкшн снити переклад з карти на карту через сторонній банк можна як при особистій присутності в офісі банку, так і на сайті цього банку.

    Партнерська програма Tinkoff

    Зазвичай на сайті завжди є окрема виноска кшталт «Грошові перекази», «Поповнення банківських карт» і т. п. до Речі, кредитну картку Тінькофф зручніше і простіше всього поповнювати з дебетової картки. Але це можна віднести до будь-якого банку. Якщо клієнт має тільки один «пластик» на руках і хоче зЕкшн снити переказ грошей на нього через сторонній банк, то це також легко зробити в офісі обраного стороннього банку. Або через банкомат. Враховуючи, що багато банкомати зараз об’єднані, поповнення банківських карт більшості банків через ці термінали не є проблемою. Так, Ощадбанк підключив до своїх банкоматів послугу трансбанковских переказів на території РФ. Тінькофф зробив ставку на партнерські відносини. У цього закладу кілька десятків партнерів, серед яких:

    • інші банки;
    • оператори мобільного зв’язку;
    • інтернет-провайдери;
    • компанії, які є власниками платіжних електронних систем;
    • інші фінансові організації, чия діяльність пов’язана з грошовими переказами.

    В результаті по всій Росії можна нарахувати десь 300 тис. точок, через які вносити гроші просто, швидко і безпечно. Це і мобільні оператори«МТС», «Мегафон», «Зв’язковий», «Білайн»), та мережу терміналів самообслуговування «Елекснет», і ComePay, та інші суб’єкти світу платежів і мобільного зв’язку. Готівкові кошти можна перекинути на банківську карту, користуючись або терміналами партнерів, або відвідуючи їхні офіси. Наприклад, в будь-якому пункті обслуговування і продажів «МТС» підтримується послуга грошових переказів. При особистому відвідуванні офісу партнера для того, щоб зробити внесок, потрібно тільки сам «пластик» і паспорт його держателя.

    Пошук точок, де проводиться внесення готівки на картку Тінькофф, зЕкшн снюється або на сайті самого банку, або через різні мобільні додатки «Андроїд». Відкривається онлайн-карта з позначенням місця проживання клієнта і всіх платіжних пунктів у його місті (селищі, селі). Причому, якщо є якісь ліміти на внесення та переказ суми (одноразово, раз у добу та інше), додаток онлайн покаже місця, де транзакція допустима. Наприклад, треба перевести на карту 50 тис. рублів одноразово, але в деяких пунктах таке перерахування зробити не вдасться. Більшість операторів мобільного зв’язку досить великий вклад навряд чи візьмуться перераховувати (не Сбербанк, в кінці кінців). Тому при вказівці, скільки грошей планується перекинути, додаток приховає всі точки, де подібні вклади провести не можна.

    Платіжні системи (WebMoney та інші)

    Нарешті, можна скористатися платіжними системами або банківським переказом. Ці способи тісно пов’язані між собою. Яскравий приклад – платіжна система WebMoney («Вебмані»), з гаманця якої можна оформити банківський переказ. Точно так само підтримують функцію перерахування грошей на банківські картки та інші популярні платіжні системи QIWI (КІВІ), «Яндекс.Гроші», «Юністрім», Western Union. Комісія при подібних транзакцій або відсутній, або досить помірна. За останніми даними досить дорогими є переклади з QIWI – мінімум 2% від переказаної суми грошей плюс 50 рублів в будь-якому випадку. Приблизно такі ж розцінки спостерігаються на «Яндекс.Гроші». А на «Вебмані» останні півроку йде повна реорганізація ресурсу. В результаті чого багато способи виведення коштів не працюють. Включаючи і банківський переказ.

    Це при тому, що саме система «Вебмані» була відома як «бескомиссионная». Також необхідно враховувати, що багато платіжні системи для подібних переказів вимагають внесення інформації про банківських та карткові реквізити. Сервіс КІВІ зручний тим, що там дану інформацію не запитують. Достатньо тільки ввести номер банківської карти і вказати розмір вкладу. Так чи інакше, але мати під рукою реквізити (тим більше при частій необхідності поповнення карткового рахунку) бажано. Дізнатися їх можна у відділенні банку Тінькофф або в call-центрі за телефоном 8 800 555 10 10. Окремо варто сказати, що рахунок карти можна прив’язати до сім-карті свого гаджета для оплати послуг стільникового зв’язку. Оплата проводиться автоматично при обнулення балансу на телефоні. Оформити прив’язку для своєчасної оплати можна як у відділенні банку, так і самостійно на сайті організації.

    Але є й інший варіант. При крайньої необхідності гроші можливо передати і в іншому напрямку – з сімки на рахунок банківського «пластику». До речі, для цього навіть не обов’язкова прив’язка. На «Вебмані» дана операція зЕкшн снюється відразу. Були б лише гаманець, пластикова картка та мобільний. Але слід попередити, що комісія буде величезною. Клієнт при такому внеску втратить 20 відсотків своїх грошей. В даний час гроші все сильніше перекочовують в простір інтернету. А вже тим більше це стосується Тінькофф, не має власних банкоматів. Клієнти хочуть зберегти свої вклади по максимуму, оплачуючи послуги грошових перерахувань. Тому знати про способи перекладу засобів та про наявність комісій просто необхідно.