Як оформити кредитну карту без відмови

847

Кредитна картка – сучасний інструмент купувати товари та оплачувати послуги. Часто банки висувають ряд вимог до своїх позичальників, видаючи кредитні кошти у позику. Необхідно підтверджувати свої доходи або бути працевлаштованим певний час. Також відмови з боку банківських організацій пов’язані з поганою кредитною історією потенційних клієнтів. Але на ринку є й такі унікальні пропозиції, які будуть схвалені з великою ймовірністю. Кредитна картка без відмови з боку фінансової установи – досить поширене явище. Давайте розглянемо, де можна оформити такі картки, і знайдемо найвигідніші пропозиції.

Вимоги до позичальників

Великою довірою у кредитних організацій користуються клієнти, які вже до цього успішно погасили ті чи інші кредити. При цьому не допускаючи простроченої заборгованості, особливо тривалого періоду (більше 3 місяців). Оформити кредитну карту без відмови таким позичальникам дещо простіше.

Також на не дуже великі суми, до 100-300 тисяч рублів, можуть розраховувати і ті, хто ніколи не оформляв кредитування, тобто має чисту кредитну історію. Багато банків готові видавати позику тільки тим клієнтам, які мають офіційну зайнятість в період не менше ніж півроку.

А також за умови, що місце розташування роботи або прописки збігається з регіональним представництвом банківської організації. Але не завжди необхідно виконувати всі ці вимоги. Кредит на карту без відмови можна отримати всього за двома документами:

 • Паспорт.
 • Військовий квиток, ІПН, пенсійне посвідчення, воЕкшн ські права.
 • При цьому навіть не доведеться підтверджувати свої доходи, мати офіційну зайнятість. Договір можна оформити терміново навіть з поганою історією з кредитування. І все це в офіційних і великих банках.

  Вік позичальника становить від 18 і досягає 70 років. А незаперечною перевагою користуються клієнти, які мають зарплатну картку в обраному банку. Але про все детальніше.

  Документи

  Звичайно, є варіант отримання кредитної картки без відмови всього за двома документами. Але дані пропозиції будуть не завжди вигідними. Видати кредитку, не перевіривши позичальника, – великий ризик для банку. Тому, щоб знизити можливі втрати, банківська організація призначає високі відсоткові ставки за такими договорами. Та й сума по кредиту буде мінімальною.

  Тому, щоб оформити кредит без відмови, краще підготувати повний комплект документів, щоб відповідати вимогам фінансової установи. Це піЕкшн де для тієї категорії позичальників, яка має офіційну зайнятість і трудовий стаж.

  Крім першочергових документів у вигляді паспорта і другого документа, знадобиться підтвердити свої доходи. Це можна зробити, надавши наступні довідки:

 • Виписка з банківського рахунку за останні півроку.
 • Довідка з бухгалтерії за формою 2-ПДФО або за зразком, який може надати банк.
 • Договори оренди та інші офіційні джерела доходу.
 • А також оформлення картки буде доступно з більшою ймовірністю тим, хто доведе свій трудовий стаж, надавши копію трудової книжки, завірену роботодавцем, або ж строковий трудовий договір.

  Даний пакет документів дозволить претендувати на більш вигідні умови по кредитах, а також знизить ризик відмови на оформлення кредитних карт до мінімуму.

  Без працевлаштування

  Ситуації можуть бути різного характеру, і де взяти кредит, якщо немає офіційного місця роботи? Насправді для отримання кредитки даний фактор не є настільки значним. Банківські організації оформляють кредити і тим, хто не працює.

  Найчастіше таким чином можна отримати неименную карту. Це моментальна кредитна картка, яка оформляється при зверненні клієнта до відділення. Отримують цю кредитку буквально протягом 15 хвилин. Таке миттєве оформлення зумовлено тим, що банки видають кредитні карти без ретельної перевірки позичальника.

  Зробити заявку на такі кредитні карти без відмови можна онлайн через офіційні сайти банківських компаній. Розглянемо кілька пропозицій з моментальним картками.

  Ощадбанк

  Ця компанія представлена карткою Momentum. Можна оформити заявку на карту онлайн на сайті банку. Видає продукт Ощадбанк у своєму найближчому для вас відділенні. При собі необхідно мати паспорт. Єдиним обмежуючою умовою є те, що необхідно мати прописку в регіоні, де є додатковий офіс компанії. Але Сбербанк представлений практично в кожному регіоні.

  Видають вони свої карти майже всіх без відмови, так як не перевіряють особливо клієнта. З додаткових вимог до позичальника варто зазначити, що вік повинен бути від 21 року і максимально до 65 років. Також треба мати громадянство Російської Федерації.

  Банківська організація готова видавати картку на наступних умовах:

  • пластик Екшн сний протягом 3 років;
  • процентна ставка – 23,9%;
  • стандартний пільговий період – до 50 днів;
  • при цьому для деяких позичальників надається можливість користуватися картою без річного обслуговування.

  Варто відзначити як перевага і добре опрацьовану програму по всіх кредитах на карти «Спасибі», яка дозволить економити на власних витратах.

  Россельхозбанк

  Ще один варіант моментальної карти надає Россельхозбанк. Оформити заяву на договір можна безпосередньо через сайт компанії. Банківська організація на своєму сайті розмістила анкету для позичальника.

  У ній необхідно вказати свої дані, включаючи і місце роботи. А також майно, що перебуває у власності. Таким чином Россельхозбанк зможе оцінити і сформувати пропозицію за кредитним лімітом.

  Відмовляють вони також досить рідко, за умови, що сума кредиту буде невеликий. По суті, заповнюйте анкету і отримуйте картку у відділенні банку. Процентна ставка, як і в Ощад, від 23,9%. При цьому ліміт надається до 1 000 000 рублів. Обслуговування картки на рік обійдеться від 200 до 300 рублів.

  Сітібанк

  Карту моментального характеру пропонує організація Сітібанк. Оформити такий договір можна у відділеннях банку, у представників на торгових точках або ж через сайт компанії. З відомостей знадобляться лише паспортні дані, а також свій щомісячний дохід без підтвердження.

  Продукт «Просто кредитна картка» містить в собі ліміт до 300 000 рублів з безкоштовним річним обслуговуванням. Процентна ставка – від 13,9% до 32%. Можна знімати готівку в будь-якій точці світу за рахунок Сітібанку, тобто без комісії. Єдиним мінусом буде те, що поповнення картки, навіть через касу банку, зЕкшн снюється з комісією в 250 рублів.

  Онлайн і поштою

  Бувають ситуації, коли графік роботи збігається з режимом функціонування відділення банку. І звернутися в фінансову організацію для отримання картки просто немає фізичної можливості. У сучасному світі широке поширення отримала сфера дистанційного обслуговування.

  Тепер щоб оформити кредитку, навіть не потрібен сам офіс банківської організації. Так як заявку можна зробити через сайт, а картку або кур’єр доставить, або «Пошта Росії». Розглянемо, які банки надають свої кредитки поштою без відмови.

  Тінькофф

  Один з плюсів оформлення договорів в таких компаніях – це мінімальний пакет документів. Банк приймає своє рішення тільки на підставі кредитної історії клієнта. І в разі вкрай поганої історії, звичайно, може наЕкшн ти відмова, що дуже рідко. Отже, як отримати кредитну картку Тінькофф?

  Це можна зробити, оформивши заявку через сайт. Для прикладу візьмемо «Тінькофф Платинум», хоча вибір карток в цій компанії на будь-який смак. Досить вказати в заявці Ф. В. О. і мобільний телефон, а також адреса електронної пошти. І той кредитний ліміт, на який ви претендуєте.

  Протягом години з вами вже зв’яжеться менеджер і запропонує умови. Якщо вас все влаштує, то можна домовитися про те, як, куди і в який час буде доставлятися пластик і договір.

  Банк може переслати картку поштою або через кур’єра. Після отримання кореспонденції необхідно буде активувати кредитку – і можна їй користуватися. З умов «Платинум» можна зазначити, що кредитний ліміт обмежений 300 000 рублів, пільговий період 55 днів, а щомісячний платіж – в районі 6% від загального боргу. При цьому зняття та поповнення готівки без комісії. Плюс бонусні програми у вигляді накопичення балів.

  Бінбанк

  Схожі умови і пропонує Бінбанк, компанія може доставити вам картку поштою. Заявка оформляється через сайт. Доставка займе 10 днів. Банк пропонує все ті ж 300 000 рублів з пільговим періодом 57 днів і бонусною програмою в 5% від суми витрат.

  При цьому обслуговування продукту безкоштовне, за умови, що за місяць витрачено більш ніж 15 000 рублів. Представлена широка мережа терміналів і банкоматів – понад 21 000 по всій Росії.

  Погана кредитна історія

  Найчастіше банки не готові співпрацювати з позичальниками в виду того, що у потенційних клієнтів зіпсована кредитна історія. Тут є два варіанти: або звертатися до більш лояльні компанії з періодичністю раз на три місяці, або оформити невеликий кредит і успішно його закрити згідно з графіком платежів.

  Ренесанс Кредит

  Без відмови з поганою кредитною історією часто працює Ренесанс Кредит. Ця банківська організація готова надати пластик з лімітом до 200 000 рублів з безкоштовним обслуговуванням. Оформити заявку можна прямо на сайті, отримати карту – в день призначеної зустрічі в офісі компанії.

  Стандартна процентна ставка в 24,9% з бонусною програмою до 10% від суми витрат. Пільговий період 55 днів. Вимоги до позичальників невеликі: вік 21-65 років, стаж роботи не менше 3 місяців, при цьому постійний дохід повинен становити 12 000 рублів для москвичів і 8 000 для жителів інших регіонів.

  Хоум Кредит

  Банківська організація лояльно ставиться до кредитної історії. І ймовірність схвалення кредиту досить висока. Заявку можна оформити через інтернет, а отримати картку у відділенні.

  Але банк буде очікувати від позичальника повний комплект документів з підтвердженням зайнятості та джерел доходу. Трудовий стаж не менше 3 місяців, а вік, підходящий для оформлення, – від 21 до 64 років.

  Картки є двох типів: Gold і Platinum. Процентна ставка від 19,9% за безготівковий розрахунок, кэшбэк досягає 5%. Ліміт обмежений 300 000 рублів. Пільговий період досягає 51 дня. Обслуговування продукту «голд» обходиться в 990 рублів в рік, а за «платинум» доведеться платити 4 990 рублів щорічно.

  В цій організації жорсткі умови по зняттю готівки. Крім одноразової комісії у 4,9% при мінімальних 399 рублях, стягується ще й щорічна процентна ставка в розмірі 49,9%, що дуже дорого в порівнянні з іншими пропозиціями. Але за можливість користуватися кредиткою доводиться платити.

  Таким чином, необхідно оцінити своє власне становище. Якщо банківські організації постійно відмовляють, то справу або у відсутності роботи, або поганої кредитної історії. Часто буває, що в бюро кредитних історій допущена помилка, і якийсь кредит відображається незакритим.

  Це можна виправити, отримавши від банку, де був оформлений договір, довідку, що всі зобов’язання виконані, або написати заяву на виправлення кредитної історії. Заявку можна подати також через ту банківську організацію, в якій був оформлений кредитний договір.