Як створити Qiwi гаманець в Росії

587

До числа найбільш поширених платіжних систем, що використовуються в РФ, відноситься QIWI. Призначення системи – забезпечувати дистанційну оплату електронними засобами, які знаходяться на спеціальному гаманці. Процедура, як створити Ківі гаманець, не вимагає попередньої підготовки. Досить бути власником мобільного пристрою, через який організовується створення кабінету в Ківі.

Що таке Ківі гаманець

Щоб почати користуватися перевагами електронного управління коштами, потрібно всього кілька хвилин для реєстрації в системі.

Завдяки особливим функціям, у власників рахунків Qiwi з’явилася можливість за допомогою інтернету і мобільного пристрою почати розпоряджатися коштами, перетворюючи звичайні грошові купюри в електронні і навпаки.

Програма передбачає можливість використання в якості мобільного банку, що володіє широкими можливостями по управлінню власними фінансовими накопиченнями. Ківі-система працює, як в мережі, так і в режимі оффлайн.

Рахунок електронного гаманця може бути поповнений через платіжний термінал, або з пластикової картки, випущеної фінансовою установою. Постійне вдосконалення системи дозволило комфортно інтегруватися з іншими популярними системами типу Яндекс.Гроші або Вебмані.

Як створити Ківі гаманець в Росії

Щоб правильно зареєструватися в якості користувача та оформити гаманець, необхідно забезпечити стабільний доступ в інтернет і мати під рукою мобільний пристрій. Весь алгоритм, описаний нижче, займе від сили 10 хвилин:

 • Щоб створити гаманець знадобиться доступ до інтернету. Реєстрацію можна зЕкшн снити через смартфон, або за допомогою комп’ютера, перейшовши на сайт системи
 • У першому віконці для реєстрації система попросить ввести номер стільникового телефону, з обов’язковим зазначенням коду країни (в Росії це «+7»). Цей телефон буде далі використовуватися для організації управління балансом.

 • Далі потрібно пройти підтвердження шляхом введення капчі. Вводячи значення з запропонованої картинки користувач переконує, що реєстрація проводиться не роботом.
 • Після успішної перевірки правильності введених цифр, переходять у розділ «Зареєструватися».
 • Система запропонує придумати пароль, а потім підтвердити його повторним введенням. Код клієнта має обмежений термін дії – не більше півроку, що забезпечує підвищений захист від шахраїв.
 • На введений при реєстрації мобільний прийде повідомлення, в якому буде вказано одноразовий пароль. Отримані в смс дані вносять в реєстраційну форму і підтверджують інформацію, перейшовши за посиланням «Підтвердити».
 • Все, що залишилося, це пройти авторизацію в онлайн-системі, переконавшись, що використовується офіційний інтернет-ресурс Qiwi.
 • При першій і подальшої авторизації вводять номер стільникового і пароль, вказаний при реєстрації. Після успішного підтвердження даних власникові гаманця відкриється безкоштовний доступ до власного кабінету, через який організовується зручна робота з електронними засобами у рублях, які надходять на баланс ззовні. Робота через особистий кабінет відрізняється зручністю і простотою видаткових та прибуткових операцій.

  Як створити Ківі гаманець з мобільного телефону

  Так як багато активні користувачі стільникових і банківських послуг давно обзавелися зручними сучасними смартфонами, Qiwi завбачливо розробила реєстрацію та наступну роботу через мобільний додаток. В результаті, перебуваючи в будь-якій точці світу, при наявності доступу до мережі, власник гаманця зможе з телефону управляти фінансами зі свого особистого кабінету.

  Послідовність кроків при створенні доступу через смартфон виглядає наступним чином:

 • Відкрити офіційний сайт системи Qiwi.
 • Внести відомості про номер мобільного пристрою.
 • Створюється новий унікальний пароль з використанням цифр і латинських букв.
 • В отриманому sms-повідомленні прийде код активації мобільного гаманця, ввівши який переходять в головне меню.
 • Переваг роботи з системою електронних платежів кілька. Крім безготівкових транзакцій власник гаманця може організувати поповнення або зняття готівки зручним і вигідним способом. Передбачаючи створення електронного гаманця через звичайний комп’ютер, ноутбук, або рідний термінал платіжної системи, користувач не обмежується межами будинку або території, що забезпечує стійку роботу інтернет-з’єднання. Для власників смартфона реєстрація з мобільного передбачає справжню свободу Екшн і пересувань, не вимагаючи нічого, крім власного пристрою для стільникового зв’язку.