Як вибрати Apple iPhone

6-13-2019

Как выбрать Apple iPhone
Перш за все, варто відзначити, що обидва пристрої функціонують на базі операційної системи IOS, тому мають практично ідентичним інтерфейсом управління. Крім того, функціонал пристроїв, передвстановлений софт і рівень продуктивності теж знаходяться приблизно на однаковому рівні. Читайте також: Як заряджати Айфон 6S бездротовою зарядкою.
Також хочемо вам порекомендувати на этом сайте
Технічна сторона свідчить про те, пристрої дуже схожі і в процесі експлуатації різницю між ними зможе помітити тільки дуже уважний користувач. Товщина корпусу смартфонів теж практично не відрізняється, незважаючи на істотні відмінності в їх форм – факторі і розмірах.
Найочевидніша відмінна риса SE – це компактні розміри. Якщо 6S оснащений великим екраном і виконаний у принципово новому форм – факторі, то SE розрахований на шанувальників невеликих мобільних пристроїв, дизайн яких відповідає класичним канонам Apple. , корпус якої сильно нагадує корпус смартфонів з п’ятої серії.
Відчуваються і відмінності у вазі девайсів – «шістка» на 30 грам важче, ніж SE. Враховуючи те, що загальна маса SE складає всього 113 грам, відчути різницю можна в перші хвилини експлуатації. По – різному розташовані кнопки на поверхні корпусу – відрізняється форм – фактор кнопок регулювання звуку і місце знаходження кнопки включення.
Передня камера SE залишилася такою ж, як у «п’ятірки», а ось 6S оснащений 5 – мегапіксельною «фронталкой», з допомогою якої можна робити відмінні селфи.
Айфон 6S – ідеальне рішення для тих, хто любить смартфони з великим екраном і часто використовує фронтальну камеру. SE більше сподобається користувачам, які звикли до дизайну перших Айфонів, що з’явилися на ринку досить давно. Ще один козир «special edition» – ергономічність і зручність у використанні (він легко поміщається в кишеню, відмінно лягає в руку і займає мінімум місця). Враховуючи те, що вартість пристроїв на даний момент знаходиться практично на одному рівні, можна з упевненістю сказати, що і 6S, SE варті уваги споживачів навіть в поточному році.