Як вибрати газоблоки для будівництва!!!!

7-9-2019

Сучасні тенденції будівельної сфери передбачають використання альтернативних матеріалів для возведений. Будівництво будинків з газоблоку, або ж газобетону стає затребуваним рішенням силу своєї доступності і практичності. У цій статті розглянемо ключові рекомендації по будівництву будинку з газобетону. Також хочемо вам порекомендувати https://kupoll.com.ua/price-list-aeroc.html

Газобетон та газоблоки являє собою будматеріал, давно відомий суспільству.
Серед основних недоліків газоблоку слід звернути увагу на сприйнятливість до підвищеної вологості, низький коефіцієнт міцності на вигин і схильність до механічних пошкоджень (тріщини, кришіння). Щоб уникнути ризику втрати експлуатаційних переваг газобетону, необхідно ретельно дотримуватися технологію його укладання. При будівництві будинку з цегли, піноблоку, газоблоку або будь-якого іншого матеріалу, слід особливу увагу приділити монтажу підстави, що забезпечить належний рівень стійкості і довговічності. 

Враховуючи схильність газоблоку до розтріскування, фундамент будівлі повинен бути ідеально рівним з максимальною стрічкової похибкою 10 мм. Оптимальним варіантом стане монолітна бетонна конструкція, посилена за допомогою двох шарів армуючої сітки по всьому периметру.

Перший ряд укладають на цементний розчин і вирівнюється щодо лінії горизонту. Гідроізоляція у вигляді руберойду дозволить мінімізувати ризики руйнування газоблоків. Для газобетону існує спеціальний клейовий розчин, що забезпечує належний рівень зчеплення з поверхнею. Товщина клейового шару не повинна перевищувати 2 мм Дах і міжповерхові перекриття повинні монтуватися на максимально рівну поверхню. Основними етапами встановлення даху стали ізоляція і монтаж армуючого пояси, кроквяна конструкція, матеріал для ізолювання горища, безпосередньо, покрівельні матеріали.

Будівництво будинку з газобетону –незатруднительный і доступний процес, але він має свої особливості як і будівництво будинку з піноблоку або будівництво будинку з цегли, тому краще довірити цю роботу професіоналам. Така будова прослужить досить тривалий час при дотриманні ключових етапів укладання елементів.