Як вибрати інвестування в нерухомість

1-24-2019

Как выбрать инвестирование в недвижимость

Кожна людина прагнути до фінансового успіху і стабільності. Для багатьох символом стабільності є володіння нерухомістю, інвестування в нерухомість. В першу чергу, потрібно визначити, в якому стані знаходиться ринок нерухомості, на якому Ви збираєтеся інвестувати. Є варіанти інвестування в уже готову комерційну нерухомість, яка обслуговується компанією, що управляє. Як приклад такої нерухомості це Марістелла.
Тут кожен охочий може інвестувати в готельні номери. Ви отримуєте в приватну власність Ви отримуєте свій бізнес на платформі вже діючого готелю з відомим брендом і готовою інфраструктурою.
При цьому Ви стаєте власником високоприбуткової комерційної нерухомості. Рентабельність до 10% річних. Купівля готельних номерів класу Standart, DeLux, Lux. Обслуговування здійснює професійна команда з 10-річним досвідом роботи в сфері готельного бізнесу. Якщо Ви хочете інвестувати в нерухомість , то рекомендую інвестувати в Маристелла

Прибутковість можна збільшити за рахунок кредиту.
Закордонна іпотека вигідна і тим, що з її допомогою можна зменшити податок на нерухомість за кордоном: віднімаються з оподатковуваної бази відсотки по іпотеці. Недорога нерухомість за кордоном, як правило, має низьку ліквідність і високі ризики. Серед їх переваг — висока ліквідність та стабільний попит.
При бюджеті понад 2, 5 млн євро можна орієнтуватися на комерційні об’єкти.
Будинки престарілих, торгові центри та готелі підходять інвесторам з бюджетом від 10 млн євро.
Мінімальний бюджет для придбання такого житла — 100 тис. При купівлі в кредит достатньо 50 тис. Цю стратегію вигідніше всього реалізовувати у Барселоні. Швидше за все, ставки по іпотеці залишаться низькими, і інтерес з боку місцевих і зарубіжних покупців — високим.
У Великобританії підвищення гербового збору при купівлі орендних об’єктів може відлякати дрібних інвесторів, але навряд чи відіб’ється на портфельних операціях. «Долар дорожчає, і прибутковість зростає. Нерухомість США пропонує відмінні можливості для захисту капіталу від знецінення.
Найцікавіші ринки розташовані на Південно – Сході і Середньому Заході. До них відносяться, наприклад, Атланта, Тампа, Чикаго і Піттсбург».