Огляд кредитної картки Тінькофф банку «До 55 Днів без відсотків»

647

Серед різноманіття пропозицій кредитного пластику особливий інтерес викликає карта Тінькофф кредитна до 55 днів. Крім зручного використання і вільного розпорядження коштами у межах встановленого банком ліміту, кредитка дає можливість отримувати підвищені бонуси, накопичувати і розплачуватися балами, не сплачуючи за використані кошти відсотків. Головною умовою є дотримання строків погашення – в межах пільгових 55 днів.

Є свої особливості використання пластику, які потрібно враховувати, якщо є намір з максимальною вигодою розплачуватися позиковими засобами. Кредитор надає широкий перелік опцій, платного і безкоштовного сервісу, а докладний огляд картки допоможе грамотно відрегулювати механізм взаємодії з банком з мінімальною переплатою для клієнта.

Особливості картки

Як і багато інші програми Тінькофф, карта Платинум з 55-денним безвідсотковим строком, що оформлюється шляхом онлайн-заявки з миттєвою відповіддю з банку про винесене рішення.

Таким чином. Не виходячи з дому, або не залишаючи місця роботи, можна узгодити виділення кредитної лінії на суму до 300 тисяч рублів без додаткових довідок, достатньо одного паспорта.

Особливі переваги полягають у можливості найбільш вигідного кредитування за ставкою від 12,9% річних, а безготівкові витрати і швидке поповнення балансу допоможуть і зовсім обійтися без сплати відсотків. Для цього потрібно лише уважно стежити за тим, щоб гроші в повному обсязі поповнили витрачений ліміт.

Фізична відсутність відділень фінансової установи ніяк не впливає на ступінь комфорту при обслуговуванні боргу – для поповнення передбачені наступні безкоштовні варіанти:

 • безготівковий переказ з іншого банку (потрібно внести кошти не менш, ніж за 2 дні до дати погашення);
 • оплата готівкою через мережу банкоматів партнерів;
 • перерахування з дебетового пластику.

Якщо не планується використовувати в період 55 днів без відсотків, від позичальника вимагається встановленої дати вносити не більше 8% від загальної суми заборгованості, однак частіше сума до погашення встановлюється в розмірі 6%.

За відгуками власників кредитки Платинум Тінькофф, безготівкове витрачання коштів з картки дає масу переваг:

 • Збирати бонуси «Браво» (1% всіх покупок в будь-яких категоріях).
 • Розплачуватися ними при оплаті послуг і товарів партнерів.
 • Завдяки участі в програмі накопичення, користувач отримує можливість істотно знизити витрати при покупці квитків або на харчування в ресторанах і кафе.

  Умови отримання

  Фінансова установа, формулюючи свої вимоги до позичальника, висуває ряд умов, при яких ризики неповернення або прострочення в оплаті мінімальні. Отримати картку для 18-річних позичальників досить складно, так як дана вікова категорія визнана багатьма банками як найменш відповідальні і недостатньо платоспроможні клієнти.

  У Тінькофф банку подібні обмеження знімаються. Високі шанси на успішне узгодження пристойного позикового ліміту (в середньому, близько 100 тисяч рублів) у громадян Росії в будь-якому повнолітньому віці, аж до досягнення 70 років. При узгодженні емісії пред’являють тільки паспорт, який засвідчує наявність громадянства та прописки на території країни.

  Пільговий період

  Щоб не втратити переваг по кредитці Платинум, необхідно чітко знати схему роботи безпроцентного періоду до 55 днів. Не можна бездумно витрачати кошти протягом 55 днів, а потім чекати, що банк не нарахує відсотків. Більш того, не внісши вчасно кошти, позичальник з подивом виявляє нарахування % за весь минулий період і необхідністю оплати частини витраченої суми.

  Справа в тому, що грейс-період складається з 2 частин:

  1-ий період (протягом першого місяця) дозволяє витрачати кошти на власний розсуд при дотриманні головної умови – безготівкового способу транзакцій. Саме в цей період платник отримує можливість отримання бонусів, особливих партнерських знижок і т. д.

  2-ий період більш важливий, якщо власник кредитки не хоче сплачувати банку відсотки. Після закінчення першого місяця відводиться 25 днів на повне заповнення балансу. Фактично, від позичальника вимагають ліквідації боргу в повному обсязі. Так як деякі варіанти поповнення вимагають часу на обробку платежу (міжбанківські трансакції), рекомендується вносити суму заздалегідь, не менше ніж за 2-3 дні. Надалі, після успішного закриття заборгованості, позичальник має право знову користуватися безвідсотковим терміном.

  Виходячи з вищезазначеного порядку застосування грейс-періоду, стає ясно, що позичена сума першого періоду не повинна перевищувати розміру очікуваних фінансових надходжень, наприклад, заробітної плати. Якщо сума до дати закінчення пільги не буде внесено повністю, кредитор нарахує % по сумі боргу.

  Відстежувати дату внеску досить легко. З моменту першої операції (тільки безготівкові транзакції) відраховують 1 місяць. Далі визначають 25 днів для погашення. Слід бути уважним, так як дата формування виписки не є першим числом кожного місяця, а призначається індивідуально. На офіційно ресурсі Тінькофф є можливість перевірити роботу грейс-періоду, виходячи з встановленої користувачем дати оплати.

  Істотним обмеженням при використанні безпроцентного періоду є неможливість зняття готівки. Однак, зберегти пільгу можна, якщо використовувати для виведення безготівкові перерахування на електронні гаманці (у багатьох користувачів інтернету є Ківі-гаманець, аккаунт в Вебмані або Яндекс.Гроші). Подальше виведення на дебетовий пластик з поповнених гаманців спричиняє необхідність сплати відсотків, однак пільга з грейс-періоду продовжить свою дію.

  Як оформити карту

  Будь-яке питання щодо оформлення картки вирішується швидко – дізнатися порядок оформлення можна прямо на сайті Тінькофф, або по “гарячій лінії” організації.

  Наступний алгоритм дозволить переконатися, що ніяких складнощів з емісією кредитки не виникне:

 • На офіційній сторінці банку переходять за посиланням оформлення заявки, попередньо вибравши потрібний продукт.
 • Всі відкриті поля в новому вікні заповнюють особистими даними (дані паспорта, ПІБ повністю, місце реєстрації, контактний телефон та електронну пошту). В онлайн-бланку зазначають суму бажаного ліміту, а також адресу доставки пластику.
 • Через кілька хвилин співробітник банку зв’язується з потенційним клієнтом і повідомляє про результати розгляду заявки. Спільними зусиллями визначають день і місце отримання пластику.
 • Протягом найближчих 2-3 днів організується випуск та кур’єрська доставка готової кредитки. За послуги кур’єра плата не стягується.
 • У призначений день позичальник пред’являє паспорт та підписує договір. Кур’єр робить фото, що підтверджує факт передачі картки клієнту.
 • Залишається лише активувати її, ввівши номер отриманої кредитки на сайті організації. На підключений мобільний прийде пін-код, який власник картки і буде використовувати при всіх видаткових операціях.
 • При намір надалі використовувати пластик через інтернет-банкінг, активація може бути зроблена при реєстрації в особистому кабінеті системи банку.

  Комісія за обслуговування та зняття коштів

  Незважаючи на відсутність плати за користування мобільним банком та інтернет-сервісом, власнику кредитки Тінькофф Платинум доведеться нести невеликі витрати, пов’язані з обслуговуванням картки. Щорічно буде стягуватися 590 рублів.

  Особливо увагу варто звернути на подію списання – навіть якщо карта ще не використовувалася, банк спише суму, яка буде вважатися початком кредитування. Необхідно контролювати баланс і погасити суму зняття, щоб виключити нарахування відсотків.

  За бажанням, клієнт може запросити підключення платної опції смс-оповіщення. Вартість послуги – 59 рублів щомісяця.

  При роботі з картою потрібно враховувати, що її основне призначення – безготівкове витрачання. Мінімальна ставка банку діє тільки при оплатах через торгові термінали або безготівкові платежі. Зняття готівки тягне анулювання пільгового періоду, а стягується відсоток підвищується від 30 і більше.

  За можливість отримання доведеться також врахувати банківську комісію в розмірі 2,9% і 290 рублів. Перш, ніж замовляти карту Тінькофф Платинум, слід заздалегідь оцінити, для чого була потрібна карта, так як отримання готівкових про неї – не найправильніше рішення. Якщо ж чекають підвищені витрати в безготівковій формі – кредитка стане оптимальним і виключно вигідним варіантом.