Як вибрати юриста

6-27-2019

Как выбрать юриста
Ринок юридичних послуг переповнений пропозиціями, проте всі фахівці є професіоналами своєї справи. А головне – який з юристів підходить до конкретної ситуації. Для того, щоб вирішити ці питання, потрібно з’ясувати кілька моментів.
Також хочемо вам порекомендувати https://audit-invest.com.ua/buh
Кращий варіант – вища освіта, отримана в державному Вузі.
Додатковою перевагою буде проходження курсів підвищення кваліфікації та участь у різних семінарах. Це говорить не тільки про рівень знань, але і про ставлення до роботи і до професії в цілому. Так, серед усіх вигідно відрізняється адвокат Київ з компанії . Попередній досвід роботи має істотне значення.
Як правило, юристи вибирають кілька суміжних напрямків. Особливо ретельно варто підійти до вибору юриста, якщо питання носить специфічний характер. Далеко не кожен юрист стикався на практиці з захистом такого роду.
Цінник не завжди говорить про якість надаваних послуг. Занадто висока ціна може свідчити про її необґрунтованість, а занадто низька – про незатребуваність спеціаліста.
Найбільш надійні відгуки можуть дати колеги і друзі. На противагу їм – відгуки на сайті компанії/ юриста. У деяких випадках відгуки залишені «клієнтами» можуть бути просто замовними (купленими), і не відповідати дійсності. Варто звернути увагу на листи і рекомендаційні листи. Об’єктивним показником є рішення судів, де обраний фахівець був представником. Значення має не тільки резолютивна частина рішення суду, але і позиція представника, та обгрунтованість його аргументів. Судові справи, складання протоколу розбіжностей до договору, врегулювання спору в досудовому порядку, безліч інших юридичних питань припускають незгода однієї з сторін з іншого. Жоден кваліфікований, досвідчений юрист не стане обіцяти стовідсотковий позитивний результат, а представить можливі варіанти розвитку подій. Показником професіоналізму та ділової етики є укладення договору на надання юридичних послуг.
Предмет договору (надані послуги повинні бути вказані конкретно, з перерахуванням всіх функцій, завдань і обов’язків). Термін надання послуг, строк дії договору.
Якщо договір надання послуг містить юридичні, граматичні, фактичні помилки, бажано вибрати іншого юриста. Ділова етика передбачає відповідність стандартам професії: діловий стиль в одязі, грамотна усна і письмова мова, пунктуальність, комунікабельність.
Варто уважно поставитися до вибору юриста, адже помилки, допущені в питаннях права, можуть мати довгострокові і часом незворотні наслідки.