Огляд переліку послуг Ощадбанку для фізичних осіб

466

Ощадбанк, мабуть, самий наЕкшн ний банк в Росії. Більше того, компанія широко представлена й за кордоном, маючи понад 19 000 відділень по всьому світу. Ощадбанк працює як з приватними особами, так і з юридичними, надаючи весь спектр банківських послуг на ринку. Але сьогодні розглянемо, які послуги Ощадбанку представлені для фізичних осіб. Розповімо про ті можливості, які є в цій компанії, щоб кожен клієнт банку зміг комфортно і зручно співпрацювати з цією банківською організацією.

«Сбербанк Онлайн»

Перше, з чого б хотілося почати, – це «Сбербанк Онлайн». Особистий кабінет клієнта, де можна не тільки відстежувати всю інформацію з усіх коли-небудь оформлених договорах, але і зЕкшн снювати необхідні операції зі своїми рахунками, зЕкшн снювати перекази, оплачувати послуги і багато іншого.

«Сбербанк Онлайн» – це одна з лідируючих послуг в РФ у сфері дистанційного самообслуговування, яка задає темп всі іншим банківським організаціям. Крім цього, в компанії представлений ще і «Мобільний банк», про який розповімо нижче. Банк надає послугу «Сбербанк Онлайн» абсолютно безкоштовно всім своїм клієнтам. Яке ж перевага дає використання цього сервісу?

 • У компанії дуже багато клієнтів, які можуть створювати велику чергу в відділеннях банківської організації. Використання «Ощадбанку Онлайн» дозволить заощадити час і вирішити питання клієнта в найкоротші терміни.
 • Це сучасний сервіс обслуговування, в якому представлений найбільш повний спектр можливостей, про які розповімо трохи нижче.
 • Оформляючи кредити або переводячи кошти, можна заощадити гроші, якщо робити ці операції через особистий кабінет.
 • Це безкоштовно.
 • За дистанційним обслуговуванням варто майбутнє, і багато банківські компанії вкладають чимало коштів у розвиток цього напряму. Тому освоєння особистого кабінету зараз спростить ваші взаємини з банками надалі.
 • Яку інформацію можна отримувати через «Ощадбанк Онлайн» і які зЕкшн снювати операції?

  Загального характеру

  Через особистий кабінет можна подивитися розташування офісів, банкоматів, терміналів. Подати заявку на оформлення вкладу, кредиту, кредитної або дебетової картки. Відстежувати інформацію про банківських акціях для фізичних осіб, а також отримувати дані з нарахування бонусів за програмою «Спасибі» від Ощадбанку.

  Оплата послуг

  Завдяки особистого кабінету можна оплачувати послуги ЖКГ, мобільного зв’язку, інтернету, погашати кредити в Ощадбанку або в інших банках, маючи лише доступ в інтернет. Варто звернути увагу на тарифи та терміни переведення платежу, так як може бути передбачена комісія, а зарахування може зайняти до 3 робочих днів.

  Перекази грошових коштів

  Можна зЕкшн снювати перекази грошових коштів між власними рахунками, які відкриті всередині банку, так і на рахунки третіх осіб, відкритих в Ощадбанку або в інших банківських установах.

  При цьому перекази всередині Ощадбанку відбуваються миттєво і без комісії, за умови, що рахунок відкритий в одному і тому ж регіоні. А переводити гроші в інші банки можна тільки з комісією, виходячи з тарифів.

  Інформація за договорами

  Через особистий кабінет можна відстежувати рух грошових коштів по рахунку за будь-який період. Формувати різні довідки, а також уточнювати статус договорів. Переглядати, як відбувається зарахування та списання грошових коштів, яким чином нараховуються відсотки та бонуси від «Спасибі».

  Автоплатеж

  Одна з найбільш актуальних послуг, що надаються для фізичної особи. Завдяки цій функції, можна самостійно налаштувати перекази грошових коштів на користь оплат послуг або кредиту, при цьому гроші будуть переводитися на щомісячній основі, що дозволить не турбуватися про оплату.

  У автоплатеже можна призначити для перекладу і налаштувати дату оплати, вказавши реквізити, куди будуть надходити гроші. Важливо не забути відключити послугу після того, як вона стане не актуальна, інакше гроші так і будуть списувати в зазначену дату.

  Електронні гаманці

  Для багатьох є актуальним наявність електронних гаманців. Через них можна проводити взаєморозрахунки між фізичними особами або купувати товари в інтернет-магазинах. У «Сбербанк Онлайн» є можливість поповнювати електронні гаманці.

  Банківські картки

  Ощадбанк – це в першу чергу кредитна організація, яка в тому числі і з приватними особами. Тому однією з послуг Ощадбанку Росії, що надається фізичним особам, є банківська карта.

  Всі картки можна розділити на два основних види:

  • кредитні картки;
  • дебетові картки.

  І той, і інший продукт користується великою популярністю серед населення.

  Кредитні картки

  Кредитні картки – це продукт кредитування з поновлюваних кредитним лімітом. Можна зЕкшн снювати покупки, знімати готівкові грошові кошти, при цьому поповнити картку і продовжувати користуватися кредитним лімітом.

  За користування грошима банк може нараховувати відсотки згідно із щорічною процентною ставкою. В Ощад вона становить від 24,9%. Але це при умові, що кошти не наЕкшн дуть у пільговий період. Це термін, коли можна сплатити суму витрат, при цьому відсотки за договором не будуть нараховані. Він поширюється в Ощадбанку тільки на безготівковий розрахунок.

  Кредитки можуть оформити особи, які досягли 18 років, але не старше 65 років. При цьому потрібно мати російське громадянство і прописку в країні. В основному потрібні документи, які можуть підтвердити доходи (2-ПДФО, виписка з банківського рахунку, бланк за формою банку). Але можна укласти договір і всього за двома документами: паспортом і другого, що посвідчує особу.

  Дебетові карти

  Це карти без кредитного ліміту. Користуватися можна лише тими засобами, на які відбувається поповнення карткового рахунку. Зазвичай дебетові карти використовуються у зарплатних проектах. Якщо клієнт отримує зарплату на дебетову картку Ощадбанку, то він може користуватися перевагами у вигляді зниженої процентної ставки на кредити, а також сама одобряемость кредитних договорів буде вище.

  Використання карт Ощадбанку може бути досить вигідним, так як компанія має широку мережу банкоматів і терміналів, де можна знімати і вносити гроші без комісії.

  Кредити

  Кредити користуються великою популярністю не тільки в сфері бізнесу, але і на ринку фізичних осіб. Завдяки кредитуванню можна поліпшити свою якість життя, купуючи ті чи інші товари. При цьому заощадити час, так як бажаний товар можна придбати тут і зараз в кредит, аніж чекати, коли накопичиться достатня сума грошей.

  Всі кредити в Ощадбанку можна поділити на кілька видів:

 • Споживчі кредити (грошові кошти готівкою та кредитування на товари). Це найпоширеніший вид договорів. Може оформлятися без застави до 3 000 000 рублів. Процентна ставка складає від 13,9%, а максимальний термін не перевищує 5 років.
 • Автокредити. Це кредитні договори на автомобіль. Характеризуються тим, що предмет кредиту буде знаходитися в заставі у банку до тих пір, поки не будуть виконані всі зобов’язання за договором. Процентна ставка в районі 13%, при цьому початковий внесок від 15%. Максимальний термін – 5 років, а сума – до 3 000 000 рублів.
 • Іпотека. Це договір, який укладається при фінансуванні угоди на нерухомість. Іпотека – вельми актуальне питання для тих, у кого немає власного житла. В цьому плані Ощадбанк досить наЕкшн ний партнер. Є різні види та умови за договорами, всі вони пов’язані з передачею нерухомості під заставу в банк. Актуальні умови та акції краще уточнювати безпосередньо в Ощадбанку.
 • Вклади

  Це вид банківських послуг для тих, хто хоче зберегти свої заощадження або навіть збільшити їх. В Ощад представлені всі види банківських вкладів:

  • поповнювані;
  • з капіталізацією відсотків;
  • через онлайн-оформлення.

  Компанія має найвищий відсоток за вкладами. На даний момент вкласти гроші можна під 7% річних. Але це пояснюється тим, що дана банківська установа є досить наЕкшн ною. А також бере участь у страхуванні вкладів на суму до 1 400 000. Це означає, що у випадку, якщо у компанії відберуть ліцензії або Ощадбанк збанкрутує, то можна буде отримати свої заощадження з нарахованими відсотками за фактичне користування протягом 3 днів.

  Мобільний банк

  Крім всіх цих послуг банківська організація надає ще один дистанційний спосіб управління рахунками через телефон. По-перше, можна завантажити мобільний банк у свій гаджет. І користуватися особистим кабінетом через мобільний пристрій. Система повністю інтегрована з повною версією особистого кабінету.

  А також через мобільний телефон можна отримувати інформацію і зЕкшн снювати операції за допомогою СМС-повідомлень. Ця послуга має назву «Мобільний банк». За допомогою послуги можна отримувати інформацію по рахунку, переказувати грошові кошти, оплачувати послуги, відправляючи команди через СМС-повідомлення на короткий номер 900. «Мобільний банк» – досить унікальна пропозиція, характерне саме для Ощадбанку. Послуга платна – до 60 рублів на місяць.