Рефінансування іпотечного кредиту в Россельхозбанк

589

Портфель пропозицій Россельхозбанка містить всі актуальні види програм, що враховують різні категорії населення та їх потреби у фінансуванні. Рефінансування іпотечного кредиту в Россельхозбанк дозволяє не тільки залучити нових клієнтів з числа позичальників в інших банках, але і перекредитувати діючих, переглянувши їхні умови по житловому позикою.

Рефінансування іпотеки в Россельхозбанк в 2018 році за нижчою ставкою дозволить позичальникам вирішити проблему з виплатами за поточними житловими кредитами з максимальною для себе вигодою.

Вигідні відмінності рефінансування іпотеки в РСХБ

Метою програми є зменшення тяжкості тягаря з виплати іпотеки з урахуванням зміненого фінансового стану клієнта за рахунок переоформлення позики на кращих умовах. У більшості випадків програма реалізується за рахунок збільшення терміну дії договору, а отже, часу погашення боргу.

В результаті розмір щомісячного платежу знижується, дозволяючи стабільно обслуговувати кредитні зобов’язання в повному згідно з новим графіком, без прострочень, пені, штрафів. Якщо в цілому програма рефінансування дозволяє переглянути умови договору для всіх клієнтів (наприклад, при переході з іпотеки в Ощадбанку, взятої раніше під більш високий відсоток), перекредитування розраховане на поліпшення параметрів за чинною іпотеці в РСХБ.

Перегляд умов за житловими позиками в Россельхозбанк

В рамках реалізованої програми банк передбачає можливість переоформити кредитні відносини з позичальниками, які купили в іпотеку будинок, будинок або квартиру.

В залежності від місця звернення, виду об’єкта власності і категорії позичальників, рефинансируемая іпотека буде мати різні умови.

Основні параметри пропозиції

У Россельхозбанк рефінансування іпотеки відбувається з максимальною вигодою для клієнтів:

 • Ліміт з перекредитування: 100 тисяч рублів – 20 млн рублів.
 • Кредитна лінія для рефінансування іпотеки іншої фінансової установи – до 20 млн рублів при покупці квартири, до 10 млн рублів, якщо був придбаний приватний будинок з ділянкою землі.
 • Обмеження по сумі в межах 80% від оціночної вартості, якщо об’єктом виступає квартира або будинок, 75% – при купівлі приватного будинку.
 • Максимальний термін дії договору – 30 років.
 • Обов’язкове оформлення заставного забезпечення на придбану нерухомість або майнового права за позикою.
 • Обов’язковий мінімум – забезпечення у вигляді страхування заставного майна.
 • Передбачено додаткове особисте страхування позичальника, однак воно оформляється на добровільній основі.
 • Якщо об’єктом рефінансування служать майнові права в рамках часткового будівництва, включаючи поступку права вимоги, обов’язковість страхування нерухомості настає разом з оформленням держреєстрації власності.
 • Допускається залучення до трьох позичальників, якими можна оформити не тільки родичів клієнта. Одним з позичальників обов’язково оформляється чоловік позичальника, якщо тільки між сімейною парою не був укладений шлюбний контракт.
 • Стаття в тему: особливості перекредитування кредиту в Росбанке

  Ставка рефінансування

  Переплата за використання банківських коштів безпосередньо залежить від розміру кредитної лінії і типу клієнта:

 • Для категорії «своїх клієнтів», до числа яких відносяться працівники бюджетної сфери, власники зарплатних карт РСХБ, кредитування в розмірі не більше 3 млн рублів оформляється під пільгові 9,6% в рік, якщо розмір іпотеки більше, ставка ще нижча – 9,3%.
 • Якщо банк звернувся новий клієнт, не відноситься до розряду діючих, що не має зарплатою картки в банку і не працює в бюджетній організації, відсоток по кредитуванню складе 9,75% при наданні кредитної лінії в межах 3 млн рублів і 9,45%, якщо сума перевищила 3-мільйонний ліміт.
 • До загальної ставки, що застосовується для всіх позичальників за програмою рефінансування, можуть бути додані додаткові 2% (у випадку, якщо об’єкт іпотеки являє собою пайове будівництво, аж до отримання з Росреестра документа, що свідчить про право власності та відсутності інших обтяжень з нерухомості, крім заставного забезпечення кредитора).

  Додатковий 1% може збільшити підсумкову ставку за умови, якщо позичальники заявили про відмову від особистого страхування, або при порушенні взятих зобов’язань щодо оформлення страхування життя.

  Вимоги до позичальника

  Розраховувати на отримання схвалення за заявкою на рефінансування можна громадянам:

  • старше 21 року, але молодше 65 років на момент закінчення терміну погашення позики;
  • з наявністю російського громадянства;
  • при веденні ЛПХ і з наявністю відповідних записів у погосподарській книзі протягом останнього року;
  • при найманій роботі поза ЛПХ із загальним стажем більше 1 року протягом останніх 5 років, з яких півроку фізична особа відпрацювала у поточного роботодавця;
  • для зарплатних або постійних клієнтів вимога мінімального загального стажу роботи не застосовується;
  • позитивна репутація позичальника при запиті інформації з бази БКІ;
  • наявність постійної або тимчасової реєстрації в межах РФ.

  Особливості оформлення та обслуговування кредиту

   

  Щоб рефінансувати іпотечний борг, позичальник подає заявку в найближче відділення Россельхоза. Протягом наступних 5 днів кредитна організація розглядає запит і повідомляє своє рішення. У разі позитивної відповіді у позичальника є 60-денний термін на те, щоб підготувати документи та зробити переоформлення.

  Можна перейти на подальше обслуговування РСХБ, якщо за останній 6-місячний період клієнт не мав сумарної прострочення платежу понад 30 днів.

  Рефінансування підлягають не всі житлові кредити. Необхідно, щоб з моменту отримання позики пройшло не менше 6 щомісячних платежів (без освіти прострочення) або не менше 12 місяців.

  На підставі переданого спеціалісту банку заяви та додатки усіх необхідних паперів, фахівець відділення зЕкшн снює перерахування повної суми залишку боргу в іншому банку. Важливо, що переоформити іпотеку на РСХБ можна тільки, якщо позичалася сума у вітчизняній валюті, а новий термін більше перегляду не підлягає, тобто пролонгація за договором неможлива.

  Документи на подання заявки та оформлення рефінансування кредиту

  В залежності від стадії оформлення програми, позичальник повинен бути готовий представити службовцю банку такі пакети документів:

 • Подання попередньої заявки: анкета, паспорт, військовий квиток або приписне свідоцтво (за наявності), документи на дітей, про сімейний статус, довідки про дохід і працевлаштуванні, документація на іпотечну нерухомість.
 • Оформлення договірної документації зажадає додаткової передачі банку довідки про залишкову суму боргу з відомостями про первинному іпотечному договорі, інформацію про дату погашення, повній сумі позики, застосовуваної процентної ставки, величиною платежу за графіком, суму нарахованих відсотків, наявності простроченого основного боргу, штрафів і т. д. Важливо враховувати обмежений термін дії цього документа – в межах 30 днів з моменту видачі. Додатково спеціалісту банку передають поточний іпотечний договір з повним переліком додатків до нього, доповнень, іншої документації, пов’язаної з видачею позики.
 • Після того, як кошти переведені на рахунок у сторонню фінансову організацію, а кредитний борг повністю закритий, відділення РСХБ, де оформлялося рефінансування, протягом наступних 30 днів після перерахування коштів подають довідку від першого банку-кредитора про те, що іпотечний борг повністю закритий, всі зобов’язання перед організацією були виконані і кредитна лінія закрита.
 • Позичальник може істотно полегшити фінансовий тягар з обслуговування іпотечного позики, переглянувши строк погашення величину щомісячної оплати Россельхозбанк при рефінансування іпотеки інших банків. Програма позбавляє від вимоги узгодження подальших Екшн щодо кредиту та іпотечної нерухомості з першим кредитором. У залежності від своїх можливостей позичальник, який взяв до цього іпотеку з ануїтетним платежем, отримує шанс перейти до диференційованого розрахунку, у результаті чого кінцева переплата за відсотками стає менше. Россельхозбанк може брати довідку про доходи за формою банку, не стягуючи жодних комісій за перерахування коштів у рахунок сплати боргу перед першим кредитором.