Огляд моментальних кредитних карт популярних банків

591

Одним з ключових параметрів при пошуку варіанту кредитування є швидкість отримання потрібної суми. Моментальна кредитна карта відповідає потребам у терміновому оформленні, пропонуючи позичальникам комфортні умови для розрахунків безготівковим способом і для зняття готівки. Швидкий випуск картки пояснюється відсутністю необхідності нанесення імені власника на лицьовій стороні пластику, а розгляд заявки в більшості випадків передбачає висунення єдиного документа – паспорта громадянина РФ.

Щоб використання кредитного пластику було вигідним і зручним, необхідно підібрати відповідну програму і вивчити умови використання та погашення.

Переваги і недоліки моментальної карти

Перед зверненням в банки рекомендується ретельно зважити всі переваги і недоліки продукту, що дозволяють судити про виправданість оформлення миттєвого випуску.

До позитивних характеристик відносять:

 • Рекордні строки на прийняття банком рішення і повне оформленням кредитки, адже, по суті, неіменна картка вже готова до використання і може бути видана на завершення процесу узгодження і підписання паперів.
 • Пластик миттєвого випуску не вимагає попереднього збирання довідок та інших документів. Банк просить пред’явити паспорт, а оцінка наЕкшн ності позичальника зЕкшн снюється на підставі спрощеної схеми перевірки кредитної історії.
 • Мінімальний відсоток відмов. Часто подібні продукти оформляють при випуску основного пластику або відкритті депозитного чи кредитного рахунку.
 • Доступність безпроцентного періоду кредитування дозволяє розплачуватися карткою протягом грейс-періоду тривалістю в 50-60 днів.
 • Скоротити час очікування видачі в банку можна, якщо оформити кредитну карту онлайн з моментальним випуском.
 • До негативних моментів відносять:

 • Ціна за швидкий сервіс та зручне оформлення представлена у вигляді високої процентної переплати. Стандартна ставка по пластику нижче, ніж відсоток за моментальним кредитках. За рахунок застосування високої ставки кредитор перекриває власні ризики за оформлення пластику за спрощеною схемою з мінімальними вимогами до позичальника. В силу поступового переходу до призначення індивідуальної ставки планується поступове зниження значимості параметра, адже при відмінній КИ кредитор зможе видати кошти під вигідний відсоток.
 • Більш суттєвим недоліком є відсутність імені власника на самому пластику. Якщо при звичайних розрахунках на касах в магазинах даний факт не має особливого значення, то при оплатах онлайн можуть виникнути труднощі. Інший функціонал кредитки нагадує стандартний перелік опцій за іменним пластику, виходячи з її рівня.
 • Умови отримання і важливі нюанси

  На свій розсуд клієнт вибирає більш відповідний спосіб взаємодії з банками. Для оформлення картки онлайн потрібно лише доступ до інтернету і знання особистої інформації і параметрів фінансування. Кредитор приймає онлайн-запит і протягом короткого часу повідомляє про прийняте рішення, призначаючи зручний день для видачі кредитки і підписання супутніх документів про обслуговування.

  З документів банк зажадає тільки паспорт громадянина РФ, що дозволяє завершити процес оформлення в той же день. Відправка онлайн-заявки скорочує час на спілкування з співробітником філії та очікування узгодження. Отримавши позитивний вердикт, залишається лише домовитися з представником обраного відділення про день і час відвідування для підписання угоди та отримання кредитки.

  Більш традиційний спосіб звернення – шляхом особистого відвідування відділення банку. Даний варіант передбачає наявність вільного часу на очікування підготовки документів, проте отримати пластик можна буде відразу.

  Серед варіантів отримання, крім особистої видачі, фінансові установи все частіше практикують відправлення кредитки поштою (звичайною відправленням або з кур’єром). Підписання паперів відбувається у момент вручення неактивного пластику, який далі доведеться активувати самостійно.

  Топ-7 карт з миттєвим рішенням

  Як і класичні кредитки, миттєві кредитні картки видаються різними емітентами на різних умовах. Рекомендується вивчити весь список пропонованих програм, щоб визначити найцікавіший варіант зі стовідсотковим схваленням.

  Кредитки миттєвого випуску являють собою заготовки з пластику, оснащені магнітною стрічкою і практично готові до використання. Все, що залишається зробити при оформленні, це підписати договір про банківському обслуговуванні та провести реєстрацію картки на конкретного позичальника.

  Серед діючих пропозицій щодо емісії є гідні розгляду карти.

  Карта «Тінькофф Платинум»

  Завдяки випуску кредитки Platinum шанси на кредитування осіб 18 років помітно збільшуються. Банк з готовністю схвалить заявку на моментальну кредитну карту і пенсіонерам.

  Відмінною особливістю програми є встановлення індивідуальної ставки за оцінками розгляду кандидатури, що дозволяє сумлінному позичальнику очікувати Екшн сно вигідної пропозиції.

  Карта оформляється через онлайн-форму на офіційному інтернет-ресурсі фінансової установи, а доставляється кур’єрською службою або співробітником організації.

  Просто кредитна карта від Сітібанку

  З моментальної кредитці від Сітібанку можна не просто витрачати позикові кошти, але і використовувати переваги пільгового безпроцентного періоду.

  Для видачі даної кредитки потрібно направити на адресу фінансової установи онлайн-запит, ввівши необхідні параметри кредитування та відомості про себе.

  Пластик дає можливість оплати до 600 тисяч рублів зі стандартною ставкою в 22,9%. При погашенні боргу протягом 50-денного періоду за використаний позику відсотки не нараховують.

  Картка Platinum від банку Руский Стандарт

  Стандартна пропозиція миттєвої кредитки від Російського Стандарту дозволяє отримати моментально суму в 150 тисяч рублів.

  Кредитка видається відразу при зверненні в банк. При бажанні клієнти можуть використовувати наданий грейс-період тривалістю 55 днів. Якщо кошти не наЕкшн дуть на кредитний рахунок до закінчення пільгового строку, стягується 32%.

  Карта «Спортивна» від банку ” Східний експрес

  У Східному експресі оформити кредитну карту онлайн з моментальним випуском можна, не підтверджуючи доходи.

  Основні умови фінансування включають:

 • Ліміт в 200 тисяч рублів.
 • Значний грейс-період доходить до 1 850 днів.
 • Ставка в межах 10,0–23,9%.
 • Плата за емісію не стягується.
 • При певних відповідностях платити за річне обслуговування не потрібно.

  Карта «100 днів без відсотків» від Альфа-Банку

  Серед безлічі кредитних програм особливу популярність завоював пластик під назвою «100 днів без %». Крім моментального отримання, до переваг пластику відносять широкий функціонал і можливість безкоштовної емісії.

  Кредитка дозволяє:

  • використовувати для витрат по карті 100-денний грейс-період;
  • розплачуватися позиковими коштами в межах 300 тисяч рублів;
  • ставка не перевищує 33,99% (мінімум від 23,99%).

  За обслуговування доведеться заплатити 1,49 тисячі рублів.

  Мультикарта від ВТБ Банку

  Завдяки кредитним портфелем ВТБ Банку з’явилася можливість оформити кредитну карту з моментальним рішенням і подальшим безкоштовним обслуговуванням.

  Основні параметри кредитування:

 • Ліміт коштів – до 1 млн рублів.
 • Пільговий термін – 50 днів.
 • Ставка – 26,0%.
 • Cashback залежить від категорії, до обраної цього місяця, а також суми витрат (2-10%).
 • Карта «110 днів» від Райффайзенбанку

  Один з лідерів за пропозиціями кредиток з максимальним грейс-періодом – Райффайзенбанк, що дозволяє оформити моментальну кредитну карту зі 110-денним терміном для безкоштовного витрачання.

  Умови випуску картки:

 • Безкоштовний випуск та обслуговування (при активних видатках понад 8 тис. рублів).
 • Отримання в той же день.
 • Ставка – 29%.
 • СМС-повідомлення – 60 рублів.
 • В залежності від власних уподобань та вимог комфорту, підібрати оптимальне співвідношення вигоди і зручності зможе будь-яка людина, який звернувся в банки.